Dzisiaj jest 5 Marca 2024, Wtorek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

BOM w Lublinie ma nową siedzibę

05 marca 2024
Biuro Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin ma nową siedzibę. Interesanci mogą załatwić wszystkie sprawy w budynku przy ulicy Nowy Świat 38. Obiekt jest nowoczesny, wielofunkcyjny i dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Nowe Gminne Centrum Ratownictwa

05 marca 2024
W Krasowcu (powiat gorzowski) powstanie Gminne Centrum Ratownictwa. Obiekt ma być nowoczesny i dostępny dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Świetlica w Golądkowie już dostępna

05 marca 2024
Świetlica wiejska w Golądkowie (powiat pułtuski) odzyskała dawny blask. W budynku wymieniono okna, drzwi i podłogę. Po remoncie, obiekt stał się bardziej funkcjonalny, estetyczny i dostępny dla wszystkich.

REKLAMA | ANS – Uczelnia bez barier

05 marca 2024
Z roku na rok rośnie liczba osób niepełnosprawnych podejmujących studia licencjackie i magisterskie. Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Komeńskiego w Lesznie jest jedną z nielicznych uczelni w regionie leszczyńskim w pełni dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Ambasada Egiptu zmieni siedzibę

29 lutego 2024
Ambasada Egiptu w Warszawie zmieni siedzibę. Placówka zostanie przeniesiona do budynku, który powstanie przy ulicy Wiertniczej 154/156. Obiekt ma być nowoczesny, wielofunkcyjny i dostępny dla osób niepełnosprawnych.

ZSE w Rzeszowie bardziej nowoczesny

29 lutego 2024
Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie (województwo podkarpackie) zostanie rozbudowany. Powstanie nowy budynek przeznaczony m.in. na halę sportową, szatnię, jadalnię i świetlicę. Uczniowie będą ćwiczyć i uczyć się w lepszych, komfortowych warunkach.

Szpital w Rawiczu już dostępny

29 lutego 2024
Szpital Powiatowy w Rawiczu (województwo wielkopolskie) stał się bardziej dostępny dla pacjentów. Placówka otrzymała dofinansowanie na remont oddziału chirurgicznego oraz pracowni diagnostyki. Powstały nowe sale wyposażone w sprzęt do ratowania życia i monitorowania stanu zdrowia pacjentów.