Dzisiaj jest 18 Lipca 2024, Czwartek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Opieka i rehabilitacja w Brudzowie

18 lipca 2024
W Brudzowie (województwo świętokrzyskie) otwarto Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne. Placówka przyjmie osoby niepełnosprawne wymagające stałej opieki i rehabilitacji. Koordynatorem projektu jest miejski samorząd.

PUP w Białymstoku zmieni siedzibę

18 lipca 2024
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku (województwo podlaskie) zmieni siedzibę. Placówka zostanie przeniesiona do budynku, który powstanie między ulicami Wiewiórczą a Niedźwiedzią. Obiekt będzie nowoczesny i dostępny dla wszystkich.

Poznańska szkoła w nowej odsłonie

18 lipca 2024
Lepsze i bardziej komfortowe warunki kształcenia – zyskają uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu. Odnowiono już pokrycie dachowe, wymieniono okna, drzwi i podłogi. Wszystkie prace mają zakończyć się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

REKLAMA | ANS – Uczelnia bez barier

18 lipca 2024
Z roku na rok rośnie liczba osób niepełnosprawnych podejmujących studia licencjackie i magisterskie. Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Komeńskiego w Lesznie jest jedną z nielicznych uczelni w regionie leszczyńskim w pełni dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

BWA we Wrocławiu zmieni siedzibę

16 lipca 2024
Biuro Wystaw Artystycznych we Wrocławiu zmieni lokalizację. Placówka zostanie przeniesiona do budynku przy ulicy Kolejowej 63 na Przedmieściu Świdnickim. Obiekt ma być nowoczesny, wielofunkcyjny i dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Hala sportowa bez barier w Żelechowie

16 lipca 2024
W Żelechowie (województwo mazowieckie) powstanie hala sportowa. Obiekt ma być nowoczesny, wielofunkcyjny, oraz dostępny dla osób niepełnosprawnych. Koszt inwestycji to ponad 15 mln zł. Budowa ma zakończyć się do 2026 roku.

Nowoczesne przedszkole w Rozdrażewie

16 lipca 2024
W Rozdrażewie (województwo wielkopolskie) powstanie nowe przedszkole. Placówka ma być nowoczesna, wielofunkcyjna i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prace budowlane mają zostać zakończone w 2026 roku.