Dzisiaj jest 26 Maja 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

Lista nieobecnych: Odeszli w roku 2019

Dodano: 31 października 2019

1 listopada to dzień szczególny dla wszystkich Polaków. W tym dniu zapominając na chwilę o troskach dnia codziennego odwiedzamy groby naszych bliskich, znajomych i przyjaciół. Zapalając na ich mogiłach znicze, wspominamy najpiękniejsze chwile spędzone w ich towarzystwie. Podobnie jak w poprzednich latach przypominamy sylwetki tych, których nie ma już wśród nas, ale nadal są obecni w naszej pamięci...

 

Zbigniew Pawłowski (1926-2019)

Specjalista chorób pasożytniczych i tropikalnych, prof. dr hab. Pracował w Instytucie Mikrobiologii i Chorób Zakaźnych na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Założyciel fundacji Redemptoris Missio.

Janusz Kozioł (1950-2019)

Z zawodu był oficerem Wojska Polskiego. Ukończył Wojskową Akademię Techniczną. Pracę jako lektor rozpoczął w 1973 roku. Był spikerem Polskiego Radia, lektorem list dialogowych w wielu stacjach telewizyjnych, czytał reklamy i książki mówione dla osób niewidomych i słabowidzących. Nagrywał jingle, spoty, promosy, oraz magazyny informacyjno-poradnikowe dla radia Niewidzialni FM.

Edward Baldys (1950-2019)

Fotograf, fotoreporter, muzyk i wodzirej. Dokumentował na fotografiach zawody i turnieje żużlowe rozgrywane na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. W latach 2013-2018 współpracował z redakcją portalu Niewidzialni-speedway.pl.

Czytaj również